+45 86 41 24 40 rgf@rgf.dk

Bestyrelsen

Randers gymnastiske Forening blev dannet 23. februar 1872 og har i dag ca. 4.000 medlemmer. De primære idrætter er gymnastik, svømning, fitness og parkour.

Peter Schøning

Peter Schøning

Formand

+45 2040 5357 / peter@rgf.dk

Jette Husum

Jette Husum

Stefortræder, økonomiansvarlig

+45 2292 9096 / jette.husum@rgf.dk

Frank Andersen

Frank Andersen

Bestyrelsesmedlem

+45 2122 8982 / frank@rgf.dk

Lars Torstensson

Lars Torstensson

Bestyrelsesmedlem

+45 2814 5815 / lars.torstensson@rgf.dk

Dorthe Bergenhammer Rasmussen

Dorthe Bergenhammer Rasmussen

Bestyrelsesmedlem

+45 2868 9826 / dorthe@rgf.dk

Gina Renosto

Gina Renosto

Bestyrelsesmedlem

+45 5156 2084 / gina@rgf.dk

Anne Lydolf Clausen

Anne Lydolf Clausen

Bestyrelsesmedlem

+45 2380 7287 / anne.lydolf@rgf.dk

Brian Søstrøm Hansen

Brian Søstrøm Hansen

Suppleant

+45 2137 5508 / brian@rgf.dk