+45 86 41 24 40 rgf@rgf.dk

Personale

Randers gymnastiske Forening blev dannet 23. februar 1872 og har i dag ca. 4.000 medlemmer. De primære idrætter er gymnastik, svømning, fitness og parkour.

Cathrine Lydolf Enevoldsen

Cathrine Lydolf Enevoldsen

Medlemsservice, Booking (børnefødselsdag, hoppepude, telt, undervisning, RgF Hal), Fitness & Programlægning, SportsCamp, Underviser (fitness, svømning)

+45 8641 2440 / cathrine@rgf.dk

Vinie Amstrup Andreasen

Vinie Amstrup Andreasen

Gymnastik, Ungenetværk, Uddannelse & Kurser, Camps

+45 2510 5045 / vinie@rgf.dk

Lene Casper Johnsen

Lene Casper Johnsen

Kommunikation, Økonomi, Fundraiser, Underviser (fitness)

+45 2510 5040 / lene@rgf.dk

Holger Ibsen Clausen

Holger Ibsen Clausen

Møder, Konferencer, Fester, Udlejning RgF Foreningshuset, Teknikker RgF Foreningshuset

+45 2510 5041 / holger.clausen@rgf.dk

Lars Søndergaard

Lars Søndergaard

Projektleder, Fundraiser, Samarbejde Skoler & Instutioner, Parkour, Underviser (parkour)

+45 3085 5616 / lars@rgf.dk

Jeanette Nørgaard

Jeanette Nørgaard

Medlemsservice, Bogholderi, Booking (børnefødselsdag, hoppepude, telt, undervisning, lokaler)

+45 8641 2440 / jeanette@rgf.dk

Flemming Jensen

Flemming Jensen

Underviser (svømning, gymnastik, skoler & institutioner, fitness, babysvømning), Aqua Events, Vedlighold RgF Hallen

+45 2510 5046 / flemming.jensen@rgf.dk

Jacob Rasmussen

Jacob Rasmussen

Underviser (spring, skoler & institutioner, camps)

Steven Nash

Steven Nash

Gymnastik, koordinator og underviser (TeamGym)

+45 2372 1807 / steven@rgf.dk

Malthe Hvid

Malthe Hvid

Underviser (TeamGym)

+45 5114 9172 / malthe@rgf.dk

Tommy Bach

Tommy Bach

CrossGym, Harbour Challenge Randers, Underviser (CrossGym)

Simon Bødker

Simon Bødker

Underviser (spring, skoler & institutioner, camps, dans)

Cassandra Kabango Knudsen

Cassandra Kabango Knudsen

Underviser (svømning, gymnastik & institutioner)

Helle Kjeldsen

Helle Kjeldsen

Rengøring

Natalia Maria Chrzaszcz

Natalia Maria Chrzaszcz

Rengøring

Nina Øster Ildvad

Nina Øster Ildvad

Underviser (Børnehold)

Maria Merrild Thuesen

Maria Merrild Thuesen

Svømmeansvarlig, Underviser (Svømning)

Anne-Lourdes Luff Manco

Anne-Lourdes Luff Manco

Fitness koordinator

Torben "Totte" Kjeldsen

Torben "Totte" Kjeldsen

Forretningsfører

+45 4011 9608 / totte@rgf.dk