+45 86 41 24 40 rgf@rgf.dk

Personale

Randers gymnastiske Forening blev dannet 23. februar 1872 og har i dag ca. 4.000 medlemmer. De primære idrætter er gymnastik, svømning, fitness og parkour.

Cathrine Lydolf Enevoldsen

Cathrine Lydolf Enevoldsen

Medlemsservice, Booking (børnefødselsdag, hoppepude, telt, undervisning, RgF Hal), Fitness & Programlægning, Svømning, Store Hoppeland, SøndagsFræs, SportsCamp, Underviser (fitness, svømning, Nu Rykker Vi)

+45 8641 2440 / cathrine@rgf.dk

Vinie Amstrup Andreasen

Vinie Amstrup Andreasen

Gymnastik, Ungenetværk, Uddannelse & Kurser, Camps

+45 2510 5045 / vinie@rgf.dk

Holger Ibsen Clausen

Holger Ibsen Clausen

Møder, Konferencer, Fester, Udlejning RgF Foreningshuset, Teknikker RgF Foreningshuset

+45 2510 5041 / holger.clausen@rgf.dk

Lars Søndergaard

Lars Søndergaard

Projektleder, Fundraiser, Samarbejde Skoler & Instutioner, Parkour, Underviser (parkour, Klar-Parat-Skolestart)

+45 3085 5616 / lars@rgf.dk

Lene Casper Johnsen

Lene Casper Johnsen

Kommunikation, Økonomiansvarlig, Fundraiser, Underviser (fitness)

+45 2510 5040 / lene@rgf.dk

Flemming Jensen

Flemming Jensen

Underviser (svømning, gymnastik, skoler & instutitioner, fitness, babysvømning), Aqua Events, Vedlighold RgF Hallen

+45 2510 5046 / flemming.jensen@rgf.dk

Daniel Hove-Nielsen

Daniel Hove-Nielsen

Underviser (TeamGym, tumbling, skoler & instutitoner, camps)

daniel@rgf.dk

Lisbeth Lydolf

Lisbeth Lydolf

Frivillig i administrationen

+45 8641 2440 / lisbeth@rgf.dk

Hanne Andreasen

Hanne Andreasen

Frivillig i administrationen

+45 8641 2440

Tommy Bach

Tommy Bach

CrossGym, Harbour Challenge Randers, Underviser (CrossGym)

tommy@rgf.dk

Torben "Totte" Kjeldsen

Torben "Totte" Kjeldsen

Forretningsfører

+45 4011 9608 / totte@rgf.dk